Čas na serveru 00:28:50

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 5

Id: 321302

Kormidelník Vlnovský 5

  •  / Kormidelník Vlnovský 5 / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

zobrazeno: 829x

Vyvolávací cena:

14 000

Příhozy: 55