Čas na serveru 03:51:26

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 6

Id: 321303

Kormidelník Vlnovský 6

  •  / Kormidelník Vlnovský 6 / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

zobrazeno: 3441x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 61