Čas na serveru 23:56:37

Jiří Trnka
Lesní skřet

Id: 76301

Lesní skřet

  •  / Lesní skřet / Jiří Trnka
  •  / Lesní skřet / Jiří Trnka
  •  / Lesní skřet / Jiří Trnka

kresba/tuž/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2228x

Vyvolávací cena:
3 800

6 000