Čas na serveru 03:25:49

Jiří Trnka
Lesní víla

Id: 6014

Lesní víla

  •  / Lesní víla / Jiří Trnka
  •  / Lesní víla / Jiří Trnka
  •  / Lesní víla / Jiří Trnka
  •  / Lesní víla / Jiří Trnka

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorova studie, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7495x

Vyvolávací cena:
9 500

29 500