Čas na serveru 08:47:13

Jiří Trnka
Motýli

Id: 1499

Motýli

  •  / Motýli / Jiří Trnka
  •  / Motýli / Jiří Trnka
  •  / Motýli / Jiří Trnka

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, původem z pozůstalosti režiséra Elmara Klose, paspartováno, zaskleno, papír poškozen plísní, původní stav

zobrazeno: 2954x

Vyvolávací cena:

1 700