Čas na serveru 04:14:57

Jiří Trnka
Návrh kulis

Id: 204004

Návrh kulis

  •  / Návrh kulis  / Jiří Trnka
  •  / Návrh kulis  / Jiří Trnka
  •  / Návrh kulis  / Jiří Trnka

kvaš/papír, rozměr 25,5 x 34 cm, neznačeno, papír značně poškozen, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2146x

Vyvolávací cena:

16 000

Příhozy: 63