Čas na serveru 04:27:43

Jaroslav Trnka
Portrét

Id: 129117

Portrét

  •  / Portrét / Jaroslav Trnka
  •  / Portrét / Jaroslav Trnka
  •  / Portrét / Jaroslav Trnka

olej/sololit, rozměr 28 x 20 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, na malbě drobné oděrky

zobrazeno: 3639x

Vyvolávací cena:
500