Čas na serveru 01:23:53

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské

Id: 298501

Sen noci svatojánské

  •  / Sen noci svatojánské / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 6649x

Vyvolávací cena:

27 000