Čas na serveru 18:25:30

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské

Id: 331708

Sen noci svatojánské

  •  / Sen noci svatojánské / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr listu 59,5 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací vlastnoručně, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1501x

Vyvolávací cena:

34 500

Příhozy: 61