Čas na serveru 02:10:24

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské

Id: 383302

Sen noci svatojánské

  •  / Sen noci svatojánské / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 28 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1105x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 55