Čas na serveru 10:18:10

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 3

Id: 299602

Sen noci svatojánské 3

  •  / Sen noci svatojánské 3 / Jiří Trnka

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1214x

Vyvolávací cena:

10 200

2021,04-1,26,19,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu