Čas na serveru 14:39:44

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 3

Id: 299602

Sen noci svatojánské 3

  •  / Sen noci svatojánské 3 / Jiří Trnka

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 7541x

Vyvolávací cena:

28 000