Čas na serveru 01:19:16

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 4

Id: 299601

Sen noci svatojánské 4

  •  / Sen noci svatojánské 4 / Jiří Trnka

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 10797x

Vyvolávací cena:

29 000

Účastníci: 19

Příhozy: 52