Čas na serveru 18:19:44

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské II

Id: 488902

Sen noci svatojánské II

  •  / Sen noci svatojánské II / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr listu 54 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, papír místy zažloutlý, fleky od vody

zobrazeno: 1626x

Vyvolávací cena:

25 000