Čas na serveru 18:46:08

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské IV

Id: 488901

Sen noci svatojánské IV

  •  / Sen noci svatojánské IV / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr listu 54 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1128x

Vyvolávací cena:

25 000