Čas na serveru 22:04:06

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské IV

Id: 488901

Sen noci svatojánské IV

  •  / Sen noci svatojánské IV / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr listu 54 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1108x

Vyvolávací cena:

25 000