Čas na serveru 17:31:29

Jiří Trnka
Studie

Id: 1347

Studie

  •  / Studie / Jiří Trnka
  •  / Studie / Jiří Trnka
  •  / Studie / Jiří Trnka

tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 11 cm, signováno vlevo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3202x

Vyvolávací cena:
1 800

2 800