Čas na serveru 01:08:52

Jiří Trnka
Z cirkusu

Id: 83101

Z cirkusu

  •  / Z cirkusu / Jiří Trnka
  •  / Z cirkusu / Jiří Trnka
  •  / Z cirkusu / Jiří Trnka

akvarel/koláž/papír/vlepeno do výřezu, značeno vpravo dole Trnka, velikost listu 21,5 x 21 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1997x

Vyvolávací cena: