Čas na serveru 04:30:24

Jiří Trnka
Z cirkusu

Id: 83101

Z cirkusu

  •  / Z cirkusu / Jiří Trnka
  •  / Z cirkusu / Jiří Trnka
  •  / Z cirkusu / Jiří Trnka

akvarel/koláž/papír/vlepeno do výřezu, značeno vpravo dole Trnka, velikost listu 21,5 x 21 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2207x

Vyvolávací cena: