Čas na serveru 10:50:26

Jiří V. Peca
Modrý prostor

Id: 194805

Modrý prostor

  •  / Modrý prostor / Jiří V. Peca

olej/plátno, rozměr 110 x 85 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, lehce poškozené olištování, volné plátno, na zadní straně galerijní štítek

zobrazeno: 651x

Vyvolávací cena:

10 400