Čas na serveru 12:19:12

Jiří V. Peca
Z české krajiny

Id: 89407

Z české krajiny

  •  / Z české krajiny / Jiří V. Peca

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, autorsky olištováno, vše v původním stavu, lehce uvolněné plátno

zobrazeno: 1662x

Vyvolávací cena:

2 200