Čas na serveru 10:24:02

Jiří Valenta
Barevné střechy

Id: 273501

Barevné střechy

  •  / Barevné střechy / Jiří Valenta

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno monogramem a datováno 65 vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1439x

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Příhozy: 52