Čas na serveru 00:32:42

Jiří Valenta
Krajina

Id: 248304

Krajina

  •  / Krajina / Jiří Valenta
  •  / Krajina / Jiří Valenta
  •  / Krajina / Jiří Valenta

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, pochází z pozůstalosti autora, zakázkový rám

zobrazeno: 2492x

Vyvolávací cena:

9 100