Čas na serveru 06:38:18

Jiří Valenta
Zátiší 1979

Id: 137717

Zátiší 1979

  •  / Zátiší 1979 / Jiří Valenta

olej/plátno, rozměr 20 x 28 cm, nesignováno, značeno a popsáno na zadní straně, pochází z pozůstalosti autora, zakázkový rám

zobrazeno: 1823x

Vyvolávací cena:

26 000