Čas na serveru 00:47:46

Jiří Vidlák
Rušné odpoledné na golfovém hřišti

Id: 343603

  •  / Rušné odpoledné na golfovém hřišti / Jiří Vidlák

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítky, rámováno

zobrazeno: 19554x

Vyvolávací cena:

13 000