Čas na serveru 19:40:56

Jiří Votruba
Dveře u sv. Jakuba

Id: 101903

Dveře u sv. Jakuba

  •  / Dveře u sv. Jakuba / Jiří Votruba

olej/sololit, rozměr 45 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, dobově rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2631x

Vyvolávací cena: