Čas na serveru 02:26:17

Jiří Winter Neprakta
Johannes Gutenberg

Id: 442426

Johannes Gutenberg

  •  / Johannes Gutenberg / Jiří Winter Neprakta

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 31 x 45 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 398x

Vyvolávací cena:

3 900