Čas na serveru 11:10:44

Jiří Winter Neprakta
Před katem

Id: 56801

Před katem

  •  / Před katem / Jiří Winter Neprakta

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 3507x

Vyvolávací cena:
1 700

7 400