Čas na serveru 20:28:32

Jiří Židlický
Horní Litvínov

Id: 443504

Horní Litvínov

  •  / Horní Litvínov / Jiří Židlický

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 57 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 347x

Vyvolávací cena:

3 400