Čas na serveru 19:25:41

Jiří Židlický
Jeleni

Id: 443505

Jeleni

  •  / Jeleni / Jiří Židlický
  •  / Jeleni / Jiří Židlický
  •  / Jeleni / Jiří Židlický

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 56 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, znečištěná pasparta

zobrazeno: 511x

Vyvolávací cena:

28 000