Čas na serveru 15:26:39

Ludmila Jiřincová
Děvče s košíkem

Id: 1445

Děvče s košíkem

  •  / Děvče s košíkem / Ludmila Jiřincová

litografie/papír, č. 179/200, velikost tisku 34 x 24 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, zabarveno od nevhodné pasparty, původní stav

zobrazeno: 2634x

Vyvolávací cena:

1 100