Čas na serveru 06:34:15

Jiřina Skálová
Zátiší s pomeranči

Id: 33003

Zátiší s pomeranči

  •  / Zátiší s pomeranči / Jiřina Skálová

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2839x

Vyvolávací cena:

8.6.2016, 22:17:00

8.6.2016 22:13 1 500 Kč