Čas na serveru 02:14:41

Jitka Kolínská
Exotická zahrada

Id: 1247

Exotická zahrada

  •  / Exotická zahrada / Jitka Kolínská

kombinovaná technika/koláž, rozměr koláže 22,5 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 1961, volně loženo v paspartě, původní stav

zobrazeno: 2132x

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

23.7.2014, 22:00:00

4.7.2014 22:37 8 000 Kč