Čas na serveru 08:29:50

Jitka Kolínská
Večerní nálada

Id: 319206

Večerní nálada

  •  / Večerní nálada / Jitka Kolínská

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 25 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2186x

Vyvolávací cena:

26 000