Čas na serveru 14:49:23

Jitka Válová
Figura

Id: 379902

Figura

  •  / Figura / Jitka Válová
  •  / Figura / Jitka Válová
  •  / Figura / Jitka Válová
  •  / Figura / Jitka Válová
  •  / Figura / Jitka Válová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 35,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 992x

Vyvolávací cena:

7 000