Čas na serveru 13:10:18

Jitka Válová
Figura

Id: 379902

Figura

  •  / Figura / Jitka Válová
  •  / Figura / Jitka Válová
  •  / Figura / Jitka Válová
  •  / Figura / Jitka Válová
  •  / Figura / Jitka Válová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 35,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 90x

Vyvolávací cena:

2022,10-1,17,19,32,00
( 17.10.2022, 19:32:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

18.9.2022 13:45 2 000 Kč