Čas na serveru 04:44:09

Jitka Válová
Kompozice

Id: 93004

Kompozice

  •  / Kompozice / Jitka Válová
  •  / Kompozice / Jitka Válová
  •  / Kompozice / Jitka Válová
  •  / Kompozice / Jitka Válová

dílo Jitky a Květy Válových, lept/papír, rozměr tisku 20 ,5 x 29,5 cm, signováno vlevo Květa Válová 83, signováno vpravo J. Válová, uprostřed dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav viz foto

zobrazeno: 1366x

Vyvolávací cena:

4.9.2017, 22:18:00

23.8.2017 0:10 4 000 Kč