Čas na serveru 04:53:28

Jitka Válová
Kompozice s postavou

Id: 93003

Kompozice s postavou

  •  / Kompozice s postavou / Jitka Válová

lept/papír, rozměr tisku 10 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1645x

Vyvolávací cena:

4 700