Čas na serveru 10:23:39

Jitka Válová
Postava

Id: 170104

Postava

  •  / Postava / Jitka Válová
  •  / Postava / Jitka Válová
  •  / Postava / Jitka Válová

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 23,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zašpiněno

zobrazeno: 4235x

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Příhozy: 51