Čas na serveru 02:26:44

Jitka Válová
Postavy

Id: 254705

Postavy

  •  / Postavy / Jitka Válová
  •  / Postavy / Jitka Válová
  •  / Postavy / Jitka Válová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 26,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1577x

Vyvolávací cena:
1 200

2 100

2020,07-1,20,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu