Čas na serveru 05:46:50

Jitka Válová
Postavy

Id: 254705

Postavy

  •  / Postavy / Jitka Válová
  •  / Postavy / Jitka Válová
  •  / Postavy / Jitka Válová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 26,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 4108x

Vyvolávací cena:
1 200

3 600