Čas na serveru 04:21:09

Jitka Válová
Postavy

Id: 257401

Postavy

  •  / Postavy / Jitka Válová
  •  / Postavy / Jitka Válová
  •  / Postavy / Jitka Válová

litografie/papír, rozměr listu 33,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2778x

Vyvolávací cena:
800