Čas na serveru 02:15:29

Jitka Válová
Postavy

Id: 465304

Postavy

  •  / Postavy / Jitka Válová
  •  / Postavy / Jitka Válová
  •  / Postavy / Jitka Válová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1162x

Vyvolávací cena: