Čas na serveru 04:00:18

Jitka Válová
Postavy

Id: 42104

Postavy

  •  / Postavy / Jitka Válová
  •  / Postavy / Jitka Válová
  •  / Postavy / Jitka Válová

pastel/papír, velikost kresby 39 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 01, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3997x

Vyvolávací cena:

7 000