Čas na serveru 00:49:38

Jitka Válová
Rostlina

Id: 491303

Rostlina

  •  / Rostlina / Jitka Válová
  •  / Rostlina / Jitka Válová
  •  / Rostlina / Jitka Válová
  •  / Rostlina / Jitka Válová

lité laky/papír, rozměr 100 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložena autorčina originální korespondence

zobrazeno: 17244x

Vyvolávací cena:

25 000