Čas na serveru 09:58:33

Jitka Válová
Tři postavy

Id: 47213

Tři postavy

  •  / Tři postavy / Jitka Válová

email/papír, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, majitel získal přímo z ateriéru umělkyně

zobrazeno: 3680x

Vyvolávací cena:

11 700