Čas na serveru 11:25:49

Joan Miró
Fundació Joan Miró

Id: 18803

Fundació Joan Miró

  •  / Fundació Joan Miró / Joan Miró

barevná litografie/papír, velikost tisku 61 x 50 cm, signováno vlastní rukou uprostřed dole, Ze série Picazo 85, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1920x

Vyvolávací cena:
2 900

3 100