Čas na serveru 10:38:00

Joan Miró
IX

Id: 187631

IX

  •  / IX / Joan Miró
  •  / IX / Joan Miró
  •  / IX / Joan Miró
  •  / IX / Joan Miró

litografie/papír, rozměr listu 31,9 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 38 viz foto

zobrazeno: 1362x

Vyvolávací cena:
2 800

3 100