Čas na serveru 11:20:33

Joan Miró
VII

Id: 187632

VII

  •  / VII / Joan Miró
  •  / VII / Joan Miró
  •  / VII / Joan Miró
  •  / VII / Joan Miró

litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 37 viz foto

zobrazeno: 1143x

Vyvolávací cena:
2 800

3 100