Čas na serveru 15:49:08

Joan Miró
X

Id: 187630

X

  •  / X / Joan Miró
  •  / X / Joan Miró
  •  / X / Joan Miró
  •  / X / Joan Miró

litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,2 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 39 viz foto

zobrazeno: 1985x

Vyvolávací cena:
2 800

2 900