Čas na serveru 21:58:37

Johan Josef Rainer
Květinové zátiší

Id: 259401

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Johan Josef Rainer

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 1936x

Vyvolávací cena:
1 200

9 599

Příhozy: 49