Čas na serveru 16:18:22

Johan Streitschek
Zátiší s ovocem a číší

Id: 222

Zátiší s ovocem a číší

  •  / Zátiší s ovocem a číší / Johan Streitschek

olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 1880, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu, na obrazu původní zažloutlý lak

zobrazeno: 5348x

Vyvolávací cena:

26 000