Čas na serveru 01:37:37

Johann Friedrich Hennings
Ve stínu stromů

Id: 121209

Ve stínu stromů

  •  / Ve stínu stromů / Johann Friedrich Hennings

olej/lepenka/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, nesignováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:

6 000