Čas na serveru 08:27:48

Johann Wilhelm Jankowski
Pohled na starý Londýn

Id: 171808

Pohled na starý Londýn

  •  / Pohled na starý Londýn / Johann Wilhelm Jankowski

olej/plátno, rozměr 55,5 x 68 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 2159x

Vyvolávací cena:
12 000

22 000