Čas na serveru 11:22:13

Johann Zahnd
Vodní tůň v podvečer

Id: 138401

Vodní tůň v podvečer

  •  / Vodní tůň v podvečer / Johann Zahnd

olej/plátno, rozměr 60 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1909, značně poškozený rám, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 1221x

Vyvolávací cena:

14 500